بازرگانی کاشیان
سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / فروشگاه مجازی انواع کاشی دیواری در تهران

فروشگاه مجازی انواع کاشی دیواری در تهران

انواع کاشی دیواری امروزه توسط فروشگاه های مجازی در تهران و شهرستان های مختلف کشور عرضه می شود. این محصول در طرح های متنوع و سایز های متناسب با ابعاد محیط داخلی ساختمان تولید می شود و استفاده انواع کاشی دیواری در طرح ریزی و طراحی  دکوراسیون خانه سبب ایجاد فضای شیک و مدرن در محیط مورد نظر می شود.

از دیر باز تا کنون انواع کاشی و سرامیک در قسمت های مختلف ساختمان مانند آشپزخانه استفاده می شده و امروز با پیشرفت علم و صنعت شاهد مدل ها و طرح های جدید این محصول می باشم که بطور اختصاصی برای بدنه و کف ساختمان تولید می شود. این محصول به دلیل دارا بودن قیمت ارزانتر نسبت به دیگر مصالح بیشتر مورد توجه افراد بوده و بسیاری از خانه دارها تمایل دارند تا از انواع کاشی و سرامیک به زیباسازی داخل و خارج ساختمان بپردازند.

انواع کاشی دیواری

کاشی های دیواری از مقاومت و ضخامت میکانیکی کمتری نسب به کاشی سرامیک کف برخودار می باشد و این ویژگی سبب شده تا وزن کمتری داشته باشد. همچنین این محصول دارای طرح های گوناگون بوده و دست افراد را باز گذاشته تا بتوانند مطابق نظر خود به انتخاب بپردازند. برخی از مهمترین طرح های کاشی دیواری به شرح ذیل می باشد:

  • کاشی دیواری طرح گل
  • طرح های بافت دار شیک
  • طرح رهای رگه دار
  • طرح سنگ آنتیک
  • طرح آجرنما
  • طرح های برجسته
  • طرح های سه بعدی شیک
  • طرح های هندسی بی نظیر

 سرامیک دیوار پذیرایی

امروزه انواع سرامیک برای تزیین محیط داخلی خانه نظیر هال، پذیرایی، اتاق خواب و … تولید می گردد. این محصول دارای وزن کمی بوده و در اندازه های مختلف عرضه می گردد. از ویژگی های سرامیک دیوار پذیرایی می توان به قیمت ارزان و همچنین تنوع مدل های آن اشاره نمود. همچنین این خصوصیات سبب شده تا خانه دارها بتوانند راحت تر اقدام به طراحی دکوراسیون داخلی خانه زده و مطابق نظر خود فضای مورد نظر را بیارایند.

سرامیک دیوار پارکینگ

محیط پاکینگ از جمله محیط های می باشد که به سرعت کثیف شده و نیاز به تکرار دفعات شستشوی دارد. لذا سرامیک های دیواری برای پاکینگ با خاصیت مقاومت بالا در برابر رطوبت ساخته می شود و بخاطر سطح براق و لعاب دار،

کار شستشو را نیز آسان کرده است. علاوه بر این سرامیک دیوار پارکینگ در طرح های مدرن و لوکس تولید می شود که استفاده زیرکانه از طرح های این محصول به سادگی سبب خلق محیط شیک  در پارکینگ می شود.

عرضه سرامیک دیوار

فروشگاه مجازی کاشی دیواری

دسترسی به فروشگاه های مجازی بسیار راحت می باشد و همین امر سبب شده تا امروزه خرید برای افراد بسیار آسان گردد. همچنین سایت های اینترنتی در ارتباط مستقیم با کارخانه بوده و انواع کاشی دیواری را بصوت عمده و با کمترین قیمت عرضه می دارند. تمامیه این مزیت ها باعث شده تا بسیاری از خانه داران و معماران جهت خرید انواع مصالح مورد نیاز خود ازجمله کاشی و سرامیک به این مراکز اینترنتی رجوع نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جدید ترین مدل سرامیک دیوار

سفارش اینترنتی جدید ترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

سرامیک دیوار پذیرایی از مسائلی است که امروزه به دلیل تاثیر ویژه ای که در …