بازرگانی کاشیان
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / صادرات سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ جدید

صادرات سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ جدید

سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ با بهترین مواد اولیه در داخل کشور تولید می شود و دارای کیفیت بالا بوده به گونه ای که در کشورهای متعدد نیز دارای مقتاضیان بسیاری می باشد. از همین رو این محصول به کشور های عراق، گرجستان، پاکستان، افغانستان و … صادر می شود و توانسته به خوبی به رقابت با محصولات مشابه خارجی بپردازد.

امروزه انواع سرامیک دیواری در سایزها و اندازه های مختلف ساخته می شود  که این مزیت دست افراد را باز گذاشته تا بتوانند مطابق با ابعاد محیط از سرامیک با سایز متناسب آن بهره ببرند. جالب است بدانید سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ دارای سایز متوسط بوده و برای طراحی مکان های مختلف نظیر بدنه سرویس بهداشتی، محیط آشپزخانه، دیوار هال و پذیرایی و … بسیار مناسب می باشد.

عرضه سرامیک دیوار ۳۰*۶۰

سرامیک دیوار ۳۰*۶۰

سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ علاوه بر اندازه عالی دارای کیفیت بالا بوده و امروزه این محصول بصورت لیزری برش داده می شود. همچنین این محصول نسبت به رطوبت و خیس شدن، مقاوم بوده و قابلیت شستشو با آب را نیز دارد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • رتبه بندی کیفیت
  • مقاومت دربرابر شو حرارتی
  • پایدار نسبت به مواد شیمیایی
  • عدم نیاز به بند کشی پس از نصب
  • قیمت های ارزان
  • طرح های جدید و زیبا
  • رنگ بندی های متنوع

صادرات سرامیک دیوار

صادرات انواع سرامیک دیوار ۳۰*۶۰  به کشور های مختلف توانسته کمک شایانی به ارزآوری و اقتصاد داخلی نماید. در سال های اخیر تجارت الکترونیک انواع کاشی و سرامیک باعث شده تا متقاضیان در سراسر دنیا به سهولت بتوانند با تولیدکنندگان ایرانی ارتباط برقرار نمایند.

و جدیدترین مدل سرامیک ایرانی را بصورت عمده و مستقم از تولید کننده خریداری نمایند. لذا پیشنهاد می گردد جهت خرید انواع سرامیک بدنه و کف به سایت ها و فروشگاه های مجازی مراجعه کرده تا بتوانید در کمترین زمان بهترین مدل های این محصول را با کیفیت و مرغوبیت بالا تهیه نمایید.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جدید ترین مدل سرامیک دیوار

سفارش اینترنتی جدید ترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

سرامیک دیوار پذیرایی از مسائلی است که امروزه به دلیل تاثیر ویژه ای که در …