بازرگانی کاشیان
شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / فروشگاه مجازی سرامیک دیواری لوکس

فروشگاه مجازی سرامیک دیواری لوکس

سرامیک دیواری به منظور استفاده در بخش های مختلف ساختمان طراحی و تولید شده است . این محصول از وزن کمی برخودار بوده و در سبک سازی ساختمان های چند طبقه تاثیرگذار بوده و همچنین از مقاوم مطلوب در برابر جذب رطوبت بهره می برد. جهت خرید انواع سرامیک دیواری لوکس می توان به فروشگاه های مجازی مراجعه نمود.

سرامیک دیواری

سرامیک دیواری در انداره های مختلف عرضه می گردد و به معماران و خانه دارها این اجازه را می دهد تا بتوانند از سایز مناسب سرامیک جهت طرح ریزی دیواری استفاده نمایند. تناسب سایز سرامیک با ابعاد محیط باعث کاهش ضایعات و چیدمان بهتر طرح و نقش سرامیک می شود. از انواع سرامیک بدنه می توان برای زیباسازی قسمت های داخلی و بخش بیرونی و نمای ساختمان نیز بهره گرفت.

سرامیک دیواری طرح سنگ

سرامیک های دیوار در طرح های مختلف و متنوع ساخته می شود، که یکی از پرفروش ترین نوع آن طرح سنگ می باشد. سرامیک طرح سنگ در مدل های مختلف بصورت کاملا دیجیتالی در نوع مات  تا براق تولید می شود. این محصول بخاطر

تنوع در طرح و نقش و قیمت مناسب تر نسبت به سنگ طبیعی بیشتر مورد پسند بوده و بسیاری از افراد از همین رو تمایل دارند تا از این محصول برای طراحی داخلی محیط پذیرایی بهره گیرند و فضای جذاب و چشم نوازی در خانه ایجاد نمایند.

سرامیک دیواری اتاق خواب

سرامیک دیوار اتاق خواب در ترکیب رنگ های آرام و مناسب برای این فضا عرضه می گردد. جدیدترین مدل های سرامیک در نوع کالیبره و بدون بند تولید می شود. این محصول پس از نصب نیاز به بندکشی نداشته و عدم وجود درز در بین فواصل سرامیک های باعث افزایش جلوه زیبایی و همچنین نیاز به تمیزی سطوح کمتری نیاز می شود. سرامیک دیوار در مدل های سطح صاف و برجسته بوده که نوع رستیک آن نسبت به نوع ساده از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

عرضه سرامیک دیواری

فروشگاه مجازی سرامیک

فروشگاه های مجازی کاشی و سرامیک به خاطر دسترسی آسان و ارائه خدمات مطلوب توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. این مراکز اینترنتی با ساده نمود خرید و صرفه جویی در وقت باعث شده تا بسیاری از معماران و انبوه سازان جهت خرید جدیدترین مدل سرامیک بدنه و کف از این فضا استفاده نمایند و مرغوبترین نوع آن را بصورت عمده و با قیمت مناسب خریداری کنند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک فله یزد

فروش سرامیک فله یزد

سرامیک فله یزد را می توان در کمترین زمان ممکن از طریق بازرگانی کاشیان سفارش …

Call Now Buttonتماس بگیرید